Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yo-yo yazı geliyor - 21 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
01 Temmuz 2022 Cuma

Ünlülerin kumar reklamında oynaması yasaklandı

Hollanda’da online kumar sitelerinin yasal hâle gelmesinin ardından kumar bağımlılığı arttı. Ünlülerin kumar reklamlarında oynaması ise yasaklandı.

Hollanda, geçtiğimiz yılın ekim ayında online kumar sitelerini yasal hale getirmişti. Konuya dair kesin veriler bulunmasa da, bu değişikliğin kumar bağımlılarının sayısının ciddi ölçüde artırdığı ileri sürülüyor.

Hükümet, kumar oyunlarını daha az çekici kılmak için, online kumar sitelerinin reklamlarında ünlülerin rol almasını bugün itibarıyla yasakladı. 

Birçok uzman, bu konudaki kuralların daha da sıkılaştırılması gerektiği görüşünde. Online kumar sitelerini düzenli olarak kullananların yüzde 17’sini 18-24 yaşlarındaki gençler oluşturuyor, bu yaş grubundakilerin daha iyi korunması gerektiği düşünülüyor. 

Geri Dön 01 Temmuz 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN