Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
18 Ağustos 2022 Perşembe

Ulaştırma Bakanı: Yolcular bekleyebilir, önceliğimiz kömür taşımak

Alman hükûmeti ise nehir sevkiyatlarında yaşanan sıkıntı dolayısıyla demir yollarının başta kömür olmak üzere enerji ürünlerine öncelik vermesine karar verdi.

Federal Ulaştırma Bakanı Wissing, kömür taşımacılığında hedeflere daha hızlı ulaşabilmesi için demiryolu yolcu taşımacılığında gecikmeler yaşanabileceğini söyledi.

FDP’li bakan ARD televizyonunda yaptığı açıklamada şöyle dedi:

İlgili önceliklendirmeyi sağlayacak bir düzenleme planlıyoruz. Bu kapsamda, bu kömür sevkiyatı yapılırken bir yolcu treninin beklemesi gerekebileceği anlamına geliyor. Çünkü önceliğimiz elektrik santrallerinin çalışmasını garanti altına almak.

Geri Dön 18 Ağustos 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN