Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Skandal: Ruslar Alman ordusunu dinlemiş - Haftanın Yorumu 23. Bölüm Oktan Erdikmen
29 Nisan 2022 Cuma

Ukrayna’daki savaş, Hollanda’da aşırı sağcı eylemleri artırdı

Hollanda Ulusal İstihbarat Servisi, Ukrayna’daki savaş ve koronavirüs salgını sonrası ülkede aşırı sağcı eylemlerin arttığını duyurdu.

Hazırlanan raporda, Hollandalı aşırı sağcıların kendilerini etnik azınlıklar tarafından tehdit ediliyormuş gibi hissettikleri ve çevrimiçi sohbet grupları üzerinden savunmasız genç insanları hedef alarak yeni üyeler topladıkları belirtildi. Uzmanlar, aşırı sağcı terör ve şiddet eylemleri tehlikesinin giderek arttığı uyarısında bulundu.

Raporda, "Irk, cinsiyet, cinsel yönelim veya din temelli ayrımcılık normalleştirilirse, uzun vadede bu, çeşitlilik ve herkes için eşit haklara dayalı demokratik hukuk düzenini baltalayacaktır" denildi.

Geri Dön 29 Nisan 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN