Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
17 Eylül 2022 Cumartesi

Sol Partili vekil: Açıklamaların sonrası partiden istifaları anlamıyorum

Sol Partili Sarah Wagenknecht, Federal Meclis'teki tartışmalı konuşmasının ardından partisinden istifalara anlam veremediğini söyledi.

RND’ye konuşan Wagenknecht, Rusya'ya yönelik mevcut yaptırım politikalarına ilişkin yaptığı eleştirisini yineledi. Wagenknecht, "Fırıncılarımızı ve zanaatkarlarımızı iflasa sürüklüyor olmamız, Ukrayna'ya fayda sağlamıyor” dedi. Sol Parti Meclis Grup Başkanı Dietmar Bartsch da, Dlf’e verdiği demeçte, “Federal Meclis'te konuşma yasağı hiç kimse için olamaz. Elbette hükûmetin Rusya politikası eleştirilebilir. Ancak burada suçu batılı ülkelerde aramak yanlış bir yol” demişti.

Wagenknecht ne demişti?

Sol Partili Sarah Wagenknecht’in geçtiğimiz hafta Federal Meclis’te yaptığı konuşmasında, hükûmeti Rusya’ya karşı ekonomik bir savaş yürütmekle suçlamış, Rusya’ya yönelik yaptırımların kaldırılmasını istemişti. Wagenknecht’in açıklamaları, partidaşları tarafından sert eleştirilmiş, Sol Partili bazı vekiller istifasını sunmuştu.

Geri Dön 17 Eylül 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN