Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
21 Temmuz 2022 Perşembe

Şansölye tatilde

Almanya Başbakanı SPD’li Olaf Scholz, eşi SPD’li Brandenburg Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Britta Ernst ile Bavyera’da tatile gitti. Çiftin tatili yaptığı yazlık evin geceliği kişi başı 550 avro.

Şansölye tatilde

BILD’de yer alan habere göre; Scholz, son 40 yıldır Almanya’da tatil yapmayı tercih eden ilk başbakan oldu. Önceki başbakanlar hep tatil için yurt dışını tercih etmişlerdi. 

Scholz’un kaldığı evin çatısında güneş enerjisi bulunuyor. Bu durum Alman basınının dikkatini çekti ve Scholz’un tatil için Almanya’yı tercih etmesi ve güneş enerjili ev seçmesi doğru bir mesaj olarak yorumlandı.

Bununla birlikte Scholz mesaiye tatilde de devam etti. Scholz için 320 metrekarelik yazlık evin bahçesinde bir konteyner ofis kuruldu.

Geri Dön 21 Temmuz 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN