Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
23 Ağustos 2022 Salı

Rusya’ya uygulanan ambargolar devam edecek

Avusturya hükûmeti, Rusya’ya uygulanan yaptırımların etkili olduğunu ve kesin bir şekilde devam edeceğini söyledi.

Avusturya’da koalisyonun büyük ortağı ÖVP’den bazı milletvekilleri, Rusya’ya uygulanan yaptırımların Rusya’dan çok Avusturya halkına zarar verip vermediğinin kontrol edilmesi çağrısında bulunmuştu. Aşırı sağcı FPÖ de yaptırımlara karşı görüş bildirmiş, yaptırımların devam edip etmemesine karar verilmesi için referanduma gidilmesini talep etmişti. 

Bu konuda hükümetten yapılan açıklamada, Rusya’ya uygulanan yaptırımların etkili olduğu ve kesin bir şekilde devam edeceği vurgulandı. Yaptırımları kaldırmanın veya hafifletmenin, doğrudan Putin’in eline oynamak anlamına geleceği belirtildi. 

Öte yandan APA ve ATV’nin ortak anketine göre Avusturyalıların 4’te biri, Rusya’ya yaptırımların durdurulmasını istiyor. Ankete katılanların yüzde 19’u yaptırımların aynı şekilde devam etmesi, yüzde 20’si ise daha da sıkılaştırılması gerektiği görüşünde. 

Geri Dön 23 Ağustos 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN