Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da grev haftası başladı - 26 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
14 Mayıs 2022 Cumartesi

Omega sıcakları geliyor

Almanya’da mayıs ayında haziran yaşanıyor. Uzmanlar omega sıcaklarına karşı uyardı ve güneyde sıcaklıkların 34 dereceye kadar yükselebileceğini söyledi.

Bu yıl Almanya’da mayıs ayında haziranı yaşadık, sıcaklıklar 30 derecenin üzerine kadar çıktı. Uzmanlar bu kez de Omega sıcaklıklarına karşı uyardı ve “Kuru ve çok sıcak günler önümüzdeki hafta da devam edecek.  Güneyde termometreler 34 dereceyi gösterecek. Mayıs ayında Ağustosu yaşamaya hazır olun. Bu tropikal sıcaklar gök gürültülü fırtınalara sebep olabilir” dedi.

Cumartesi günü sıcaklıklar 18 ila 27 derece arasında olacak hava bol güneşli. 

Pazar günü ise hava sıcaklığı 31 dereceye kadar çıkacak. Pazartesi ise değerler 19 ila 30 derece arasında. Öğleden sonra hafif sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor.

Geri Dön 14 Mayıs 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN