Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
13 Mayıs 2022 Cuma

Oğlunu helikopterle resmi geziye götüren Lambrecht: Özel hayatıma zaman ayıramıyorum

Oğlunu helikopterle resmi geziye götüren SPD’li Savunma Bakanı Christine Lambrecht, eleştiriler üzerine "Özel hayatıma, özellikle oğluma zaman ayıramıyorum" savunmasını yaptı.

Oğlunu helikopterle resmi geziye götüren Lambrecht: Özel hayatıma zaman ayıramıyorum

SPD’li Savunma Bakanı Christine Lambrecht, Paskalya’dan önce katıldığı resmi geziye askeri helikopterle oğlunu götürdüğü için eleştirilerin odağında. SPD’li bakana hem basından hem de siyaset çevrelerinden sert tepkiler geldi. BILD’de yer alan haberde "Masrafları vatandaşın vergileriyle karşılanan bir Bundeswehr helikopterinde bakan oğlunun ne işi var" denildi.

ZDF’de konuşan bakan, helikopter uçuşunun tamamen yasal olduğunu savunarak "Bir bakan olarak özel hayatıma ve özellikle oğluma çok az zaman ayırabiliyorum. Hassasiyetleri anlıyorum ve bundan sonra daha dikkatli davranacağım" diye konuştu.

CDU’lu Johann Wadephul ise helikopterle gidilen yerin bakanın iş ajandasının çok uzağında olduğuna dikkat çekerek "Buranın tatil için gittikleri Sylt’e çok yakın olduğu için özellikle seçildiğini düşünüyorum" dedi.

Geri Dön 13 Mayıs 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN