Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni grev dalgası başladı - 4 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Skandal: Ruslar Alman ordusunu dinlemiş - Haftanın Yorumu 23. Bölüm Oktan Erdikmen
20 Ağustos 2022 Cumartesi

Ofisten çalışarak 350 avro tasarruf edilebilir

Artan enerji maliyetlerine karşı tasarruf yolları düşünülüyor. Araştırmaya göre haftada beş gün ofisten çalışmak aylık 350 avro kadar tasarruf sağlayabilir.

Belçikalı enerji düzenleyicisi VREG’in son verilerine göre, yeni enerji sözleşmesi imzalayan ortalama bir ailenin yıllık doğal gaz masrafları yaklaşık 3 bin 800 avroya, elektrik masrafları ise 2 bin 200 avroya ulaştı. 

Araştırmalara göre, kış aylarında haftada 5 gün günde 8 saat işe giden bir kişi, tamamen evden çalışan birine göre enerji faturalarından aylık yaklaşık 350 avro tasarruf edebilecek. Tüketici Koruma Organizasyonu, bu nedenle bu kış ofise giden çalışan sayısının yeniden artmasını bekliyor, hatta birçok kişinin duş almak için kendi evindense spor salonunu tercih edeceğini öngörüyor. 

Geri Dön 20 Ağustos 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN