Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'ya kavurucu sıcaklar geliyor - 17 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
12 Ağustos 2022 Cuma

Marketlerde peynire yüksek güvenlik önlemi

Gıda fiyatları arttıkça, bazı ürünler marketlerde alarmlı şekilde yerini almaya başladı. Bunların arasına son olarak temel gıda ürünlerinden peynir de eklendi.

Enflasyonun etkilerinin giderek daha fazla hissedildiği İngiltere’de gıda fiyatları son 40 yılın en yüksek seviyesinde. Araştırmalara göre, birçok İngiliz, hayat pahalılığından dolayı düzenli olarak öğün atlamaya veya çocukları yemek yiyebilsin diye aç yatmaya başladı. İngiltere’deki birçok süpermarket zinciri, peynir, bebek sütü, ve tereyağı gibi temel gıdaları ekstra güvenlikli alarmlı kaplarda satmaya başladı. Normalde cep telefonu gibi elektronik cihazlarda ya da pahalı içkilerde hırsızlığı önlemek için uygulanan bu önlemin temel gıdalarda uygulanması tepki çekti. 

BILD gazetesi, Alman perakendecilere, yakında Almanya’da da böyle bir uygulama getirilip getirilmeyeceğini sordu. Aldi, bunun ihtimaller dahilinde olduğunu söyledi, Rewe ve Lidl ise yorum yapmayı reddetti.

Geri Dön 12 Ağustos 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN