Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da grev haftası başladı - 26 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
18 Haziran 2022 Cumartesi

Macron ve Zelenskiy’nin arası gerildi

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un Rusya-Ukrayna savaşına dair söylediği sözler Ukrayna Cumhurbaşkanı Zelenskiy ile aralarının gerilmesine neden oldu.

Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, geçtiğimiz hafta, diplomatik bir çözüm için Rusya’yı aşağılamaktan kaçınılması gerektiğini söylediği için çok tepki almıştı. Ukrayna Dışişleri Bakanlığı, Macron’un bu sözlerle asıl Fransa’yı aşağıladığını söylemiş, Cumhurbaşkanı Zelenskiy ise ‘Kimseyi küçük göstermeyeceğiz. Doğru şekilde cevap vereceğiz’ açıklamasında bulunmuştu.

Şimdi Alman ve İtalyan liderlerle beraber Kiev’i ziyaret eden Macron’un, Zelenskiy ile arasının gergin olduğu iddia ediliyor. Basına yansıyan fotoğraflarda, Macron’un tüm sarılma ve gülümseme çabalarına, Zelenskiy’nin tereddütlü ve soğuk karşılık verdiği dikkat çekti. 

Geri Dön 18 Haziran 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN