Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Skandal: Ruslar Alman ordusunu dinlemiş - Haftanın Yorumu 23. Bölüm Oktan Erdikmen
26 Temmuz 2022 Salı

Kural geliyor: Klima açıksa kapılar kapalı olacak

Fransa hükûmeti enerji tasarrufu adına bir dizi yeni kural getirmeye hazırlanıyor. Bunlar arasında klima çalışırken dükkanların kapılarının açık bırakılmasının yasaklanması da bulunuyor.

Fransız hükümeti, enerji kullanımını azaltmak için yeni kurallar getirmeye hazırlanıyor. Ekolojik Dönüşüm Bakanı Agnes Pannier-Runacher, klima çalıştıran dükkanların kapılarını açık bırakmasının yasaklanacağını, kurala uymayanlara 750 avro ceza kesileceğini açıkladı. 

Klima çalışırken kapıların açık bırakılması, yüzde 20’ye kadar daha fazla enerji harcanmasına yol açıyor.

Ayrıca, tüm ülkede, gece saat 1 ila 6 arasında ışıklandırmalı reklamlar yasaklanacak, yasağa uymayanlar 1.500 avroya kadar para cezasıyla karşı karşıya kalacak. Bu kural, 800 binden az nüfusu olan tüm bölgelerde hali hazırda uygulanıyordu. 

Geri Dön 26 Temmuz 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN