Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da grev haftası başladı - 26 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
14 Eylül 2022 Çarşamba

Kafa karıştıran emlak vergi beyannamesi

Gayrimenkul sahiplerinin ekim ayının sonuna kadar emlak vergisi beyannamelerini teslim etmesi gerekiyor. Ancak başvuru formları birçok kişi tarafından ‘kafa karıştırıcı’ bulunuyor.

Insa Araştırma Enstitüsü tarafından yapılan bir ankete göre, mülk sahiplerinin yüzde 36’sı formların karmaşık olması nedeniyle evrakları hazırlamakta sıkıntılar yaşıyor. Berlin ve Brandenburg çevresinde yapılan ankette, mülk sahiplerinin yüzde 40’nın formlardaki teknik terim ve rakamları da anlamakta zorlanıyor. Ankete katılanların dörtte biri emlak vergisi beyannamelerinin teslim tarihini uzatılmasını istiyor. 

Maliye Bakanı Christian Lindner de bildirimlerin az sayıda olması nedeniyle teslim tarihinin uzatılmasını eyaletlerin maliye bakanları ile 22 Eylül’de görüşecek. 

Geri Dön 14 Eylül 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN