Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni grev dalgası başladı - 4 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Skandal: Ruslar Alman ordusunu dinlemiş - Haftanın Yorumu 23. Bölüm Oktan Erdikmen
16 Haziran 2022 Perşembe

İşverenler maaşların enflasyona endekslenmesine karşı

Belçika’nın Flaman Bölgesi’nde İşverenler Birliği Voka, çalışanların maaşlarının otomatik olarak enflasyona endekslenmesinin bir seferliğine askıya alıması çağrısında bulundu.

Bunun şirketler için fazla masraflı olacağını dile getiren işverenler, bunun yerine tüm çalışanlara bir defaya mahsus 500 avro ikramiye verilmesini önerdi.

Sendikalar ise, çalışanların alım gücündeki kaybı telafi etmeyeceği gerekçesiyle bu fikre karşı görüş bildirdi.

1 Mayıs’ta ülke genelinde kamu sektöründe çalışan binlerce işçi, çalışma şartlarının iyileştirilmesi ve maaşlara zam talepleriyle greve gitmişti. Grev bir değişikliğe yol açmadı. Toplu taşıma çalışanları, 20 Haziran’da yeniden greve gitmeye hazırlanıyor.

Geri Dön 16 Haziran 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN