Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Skandal: Ruslar Alman ordusunu dinlemiş - Haftanın Yorumu 23. Bölüm Oktan Erdikmen
09 Haziran 2022 Perşembe

İngiltere için yüzde 0 büyüme tahmini

Ekonomik İş birliği ve Kalkınma Örgütü (OECD), İngiltere için yıllık ekonomik tahminini bu yıl yüzde 3.6, önümüzdeki yıl ise yüzde 0 olarak açıkladı.

İngiltere’nin, 2023’te G7 ülkeleri arasında en yavaş ekonomik büyümeyi gösteren ülke olacağı öngörülüyor. Enflasyonun ise bu yılın sonuna kadar yüzde 10’u aşması, gelecek yıl ise yüzde 4,7’ye düşmesi bekleniyor. Global ekonomik büyüme tahmini ise yüzde 4.5’ten yüzde 3’e düşürdü. Savaşın ekonomik etkilerini neredeyse tüm ülkeler hissediyor, sadece Arjantin ve Avusturalya’nın büyüme tahminleri yukarı doğru revize edildi.

İngiltere’de petrol fiyatlarında 17 yıldan bu yana görülen en yüksek günlük artış yaşandı, 1 litre petrolün fiyatı 2 sterlini aştı. Ortalama bir otomobilin deposunu doldurmak artık 99.4 sterlin tutuyor, uzmanlar bunun yarın 100 sterlini aşmasını bekliyor.

Geri Dön 09 Haziran 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN