Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni grev dalgası başladı - 4 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Skandal: Ruslar Alman ordusunu dinlemiş - Haftanın Yorumu 23. Bölüm Oktan Erdikmen
05 Temmuz 2022 Salı

Hollanda’da çiftçi protestoları büyüyor: Süpermarket dağıtım merkezleri bloke edildi

Hollanda’da hükümetin çevre politikasını protesto eden çiftçiler, bugün ülke genelinde çok sayıda süpermarketin dağıtım merkezini bloke etti. Protestocular, birçok otoyola girişi de engelledi.

Hollanda’da çiftçi protestoları büyüyor: Süpermarket dağıtım merkezleri bloke edildi

Çiftçiler, bu hafta Hollanda’da günlük hayatı durma noktasına getirme ve havalimanlarında da eylem yapma tehdidinde bulunmuştu. Polis, bu nedenle vatandaşlara mümkünse evden çalışmalarını ve zorunlu olmayan seyahatlerden kaçınmalarını tavsiye etti. Gerekli olduğu durumda, ordunun da devreye geçmeye hazır olduğu belirtildi. 

Aynı zamanda, artan yakıt fiyatları ve rüzgar santralleri nedeniyle işleri kısıtlanan balıkçılar da, ülkenin kuzeyindeki Lauwersoog limanını bloke ederek protesto yaptılar. 

Geri Dön 05 Temmuz 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN