Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da ev alanlara yeni destek - 22 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Almanya’da zorunlu askerlik geri gelir mi? Oktan Erdikmen’le haftanın yorumu
01 Eylül 2022 Perşembe

Hollanda’da asgari ücrete yüzde 10 zam gelecek

Hollanda hükûmetinin 2023 bütçe planına göre, önümüzdeki yıl asgari ücrete yüzde 10 zam gelecek, emekli maaşları da artacak.

Hollanda hükûmeti, 14 saat süren görüşmelerin ardından, 2023 yılı bütçe planı üzerinde anlaşmaya vardı. Planlara göre, önümüzdeki yıl asgari ücret yüzde 10 zamlanacak, emekli maaşları da yükselecek. Hükümete yakın kaynaklar, bu zammın 1 Ocak’ta bir seferde yapılacağını aktardı. Önceki planlar, asgari ücretin 3 seferde yüzde 2.5 yüzde 2.5 artırılması yönündeydi. 

Hükûmet, ayrıca enflasyon ve kriz nedeniyle daha da düşmesi beklenen alım gücünü korumak için 14 milyar avro bütçe ayırmaya karar verdi. Ancak 2022’nin geri kalanı boyunca başka bir yardım paketi planlanmadığı belirtildi. 

Ulusal İstatistik Ofisi’nin ilk hesaplamalarına göre, Hollanda’da enflasyon ağustos ayında bir önceki aya göre yüzde 2 artarak yüzde 13,6’ya çıktı. Kesin rakam 6 Eylül’de açıklanacak. 

Geri Dön 01 Eylül 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN