Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da grev haftası başladı - 26 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
13 Temmuz 2022 Çarşamba

Gaz dağıtım şirketi: Çift kazak giyin

Avrupa’nın en büyük bölgesel gaz dağıtım şirketlerinden Alan GASAG’ın Genel Müdürü Friedrichs, vatandaşlara çift kat kazak giyme önerisinde bulundu.

GASAG’ın Genel Müdürü Georg Friedrichs, kış için vatandaşlara tasarruf önerilerinde bulundu. Friedrichs, “2 kazak giyin, duş alma, bulaşık ve el yıkama sürenizi kısaltın. Merdivenle inip çıkın, bisiklet kullanın” dedi.

Friedrichs, “Artık her şeyi hesaba katmamız gerektiğini biliyoruz. Bu nedenle, kışı güvenli bir şekilde geçirmek için enerjiyi tasarruflu kullanmamız ve Almanya'daki gaz depolama tesislerinin hızlı bir şekilde doldurulması önemli. Federal hükümet ve sanayi, gelecekte Rusya'dan hiç gaz akışı olmayacağı gerçeğine hazırlanıyor” dedi.

Friedrichs, “Almanya'da sadece gaz krizi değil, enerji krizi de var. Çünkü sadece gaz fiyatları değil, aynı zamanda kömür ve petrol fiyatları da aşırı yükseldi. Tüm enerji sistemimiz büyük ölçüde gaza bağlıdır. Almanya'da elektrik büyük ölçüde gazdan üretiliyor. Federal hükümet bu krizi erken fark etti ve ihtiyatlı davranıyor. Bu yüzden henüz paniğe kapılmamıza gerek yok - ancak durum çok ciddi. Henüz bir arz krizimiz yok. Ancak azalan arz aynı kalırsa, gerçekten durum zor olacak” dedi. 

Geri Dön 13 Temmuz 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN