Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da ev alanlara yeni destek - 22 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
20 Mayıs 2022 Cuma

Fransa’da tarihin en sıcak mayıs ayı: Çiftçiler endişeli

Fransa’da özellikle güney bölgelerde muhtemelen tarihin en sıcak mayıs ayı yaşanıyor. Çiftçiler kuraklık sebebiyle endişeli.

Fransa’nın güney bölgelerinde sıcaklıklar birkaç gündür 30 derecenin üzerinde. Dün bazı şehirlerde hava sıcaklığı 34 dereceyi gördü. Meteorolojiden yapılan açıklamaya göre son 37 gündür hava sıcaklıkları mevsim normallerinin çok üzerinde ve muhtemelen ülkede tarihin gördüğü en sıcak mayıs ayı yaşanıyor.

Fransız çiftçiler kuraklık nedeniyle son derece endişeli. Normalde yılın bu döneminde görülenin yalnızca dörtte biri kadar yağmur yağdı. Tahıl mahsüllerine zarar gelmemesi için haziran ayı başında çok yağmur yağması umut ediliyor.

Geri Dön 20 Mayıs 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN