Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni grev dalgası başladı - 4 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Skandal: Ruslar Alman ordusunu dinlemiş - Haftanın Yorumu 23. Bölüm Oktan Erdikmen
23 Temmuz 2022 Cumartesi

Fransa’da orman yangınları: 20 bin 800 hektar kül oldu

Fransa’da 10 gün süren orman yangınları nihayet kontrol altına alındı ancak 20 bin 800 hektarlık ormanlık alan kül oldu.

Fransa’nın Gironde bölgesinde 12 Temmuz’dan bu yana devam eden orman yangınları, büyük ölçüde kontrol altına alındı. Alevlerin artık ilerlemediği aktarıldı. Ancak geçtiğimiz 10 gün içinde, ülkede toplam 20 bin 800 hektar orman kül oldu. Yangın nedeniyle yaklaşık 36 bin kişi bölgeden tahliye edilmişti, 6 bin kişi evlerine dönebildi. 

Öte yandan ülkenin güneybatısında aşırı sıcaklar devam ediyor, 13 departmanda sıcak hava nedeniyle turuncu alarm ilan edildi. Kuzeydoğuda ise sağanak yağmur ve fırtına uyarısı yapıldı.

Geri Dön 23 Temmuz 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN