Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
01 Temmuz 2022 Cuma

Federal Ağ Ajansı: Kışın ne olacak bilmiyoruz herkes tasarrufa başlasın

Federal Ağ Ajansı Başkanı Klaus Müller, kışın ne olacağının bilinmediğini ifade ederek "Herkes doğalgazdan tasarruf etmeye hemen başlasın. Aksi takdirde çok zor bir kış bizi bekliyor" dedi.

Federal Ağ Ajansı: Kışın ne olacak bilmiyoruz herkes tasarrufa başlasın

Federal Ağ Ajansı Başkanı Klaus Müller, ZDF yayınına katıldı ve bir kez daha doğalgaz tasarrufu çağrısında bulundu. Başkan Müller, “Endüstri, iş dünyası ve vatandaşlara sesleniyorum, kışın ciddi bir doğalgaz kıtlığı yaşanabilir. Herkes doğalgazdan tasarruf etmeye hemen başlasın. Aksi takdirde çok zor bir kış bizi bekliyor. Sonbahara kadar önümüzde 12 hafta var, enerjiden tasarruf etmek için kombi ve peteklerinizi kontrol ettirin. Faturalar üç katına kadar çıkacak” diye konuştu. 

Başbakan Scholz geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, Almanya’nın enerji rezervlerinin yeterli olduğu söylemişti. Ancak Ağ Ajansı Başkanı Müller, “Haziran ayı için konuşursak evet yeterli doğalgazımız var. Ancak kışın ne olacak bilmiyoruz, gaz arzı durumu çok gergin. Putin'in doğalgazı kısması açık şekilde bir sözleşme ihlalidir” diye konuştu. 

Geri Dön 01 Temmuz 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN