Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yo-yo yazı geliyor - 21 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
10 Mayıs 2022 Salı

Eski başbakan Fillon’a 4 yıl hapis cezası

Fransa’nın eski Başbakanı François Fillon ‘kamu kaynaklarını kötüye kullanma’ ve ‘dolandırıcılık’ suçlarından 3 yılı ertelemeli 4 yıl hapis ve 375 bin avro para cezasına çarptırıldı.

Fransa’nın eski Başbakanı François Fillon, ‘kamu kaynaklarını kötüye kullanma’ ve ‘nitelikli dolandırıcılık’ suçlamalarıyla 3 yılı ertelemeli 4 yıl hapis ve 375 bin avro para cezasına çarptırıldı. Fillon, ayrıca 10 yıllığına siyasetten men edilecek.

Fillon’un eşinin, 15 yıl boyunca hiç çalışmadan ‘danışmanlık’ adı altında devletten toplam 1 milyon avronun üzerinde maaş aldığı iddia ediliyor. Eski başbakanın eşi de, iki yıl ertelemeli hapis cezası aldı. 

Geri Dön 10 Mayıs 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN