Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Skandal: Ruslar Alman ordusunu dinlemiş - Haftanın Yorumu 23. Bölüm Oktan Erdikmen
16 Eylül 2022 Cuma

Doğalgazda 10 gün sonrası öngörülemiyor

Rusya doğalgaz akışını tamamen durdurdu. Federal Ağ Ajansı Başkanı Klaus Müller, "Doğalgaz tüketimine bağlı olarak 1,5 haftadan sonrasını öngöremiyoruz" dedi.

Doğalgazda 10 gün sonrası öngörülemiyor

Almanya’nın mevcut doğalgaz rezervleri kışı geçirmeye yetecek mi bilinmiyor. Federal Ağ Ajansı Klaus Müller, olası bir doğalgaz kıtlığında atılacak adımların hava durumu, ısınmak için harcanan enerji ve komşu ülkelerdeki duruma göre şekilleneceğini söyledi. Handelsblatt’a konuşan Müller, "Bu üç belirleyici faktörü de önceden tahmin etmemiz mümkün değil. Gaz tüketimine bağlı olarak 1,5 haftadan sonrasını öngöremiyoruz. Tesislerdeki doluluk bize zaman kazandırabilir” diye konuştu.

Sanayide kullanılan enerjiden yüzde 22 tasarruf edildiğini belirten Müller, “Üretimin duraklaması ve diğer enerji kaynaklarına geçiş enerji tüketimini azalttı. Aynı şekilde evlerde kullanılan enerjiyi de dikkat edilmesi gerekiyor” dedi. Müller ayrıca hava ne kadar soğursa kriz riskinin de o denli yükseleceğini söyledi.

Geri Dön 16 Eylül 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN