Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da ev alanlara yeni destek - 22 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
18 Haziran 2022 Cumartesi

Deutsche Bahn yeni zamları açıkladı

Deutsche Bahn, 9 avroluk bilet kampanyasına paralel olarak rezervasyon ve bisiklet taşıma maliyetlerini sessiz sedasız yükseltti.

Deutsche Bahn yeni zamları açıkladı

12 Haziran’da alınan karar, güncellenmiş yaz tarifesi olarak duyuruldu: 2. Sınıf biletlerin rezervasyon ücreti 4’ten 4,50 avroya yükseltildi. Uzun mesafeli yolculuklarda bisiklet taşımanın maliyeti ise 1 avro zamlanarak 9 avroya çıktı. Bahncard sahipleri ise bisikletlerini de yanlarına almak isterlerse 5,40 yerine artık 9 avro ödeyecek. 

Yolcu derneği Pro Bahn Onursal Başkanı Karl-Peter Naumann, zamları, RND’ye değerlendirdi. Naumann, “Fiyat artışlarını doğru bulmuyoruz. Özellikle Bahncard abonelerine bisiklet için gelen zamlar beklenenin çok üzerinde. Bu, Bahncard'a olan ilgiyi de azaltacaktır” diye konuştu. 

Deutsche Bahn, uzun mesafeli ulaşım hizmetlerini, yeni bağlantılar ve ek seferlerle genişletmeyi de planlıyor. Alınan karara göre, Chemnitz gibi şehirler uzun mesafeli ağa yeniden bağlanacak; Flensburg ağı ile de Prag'a doğrudan gidilebilecek. Berlin, Dresden, Rostock ağlarına ek bağlantılar konulacak. Deutsche Bahn,  ülke genelinde haftalık koltuk kapasitesinin üç milyonun üzerine çıkacağını duyurdu.

Geri Dön 18 Haziran 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN