Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Skandal: Ruslar Alman ordusunu dinlemiş - Haftanın Yorumu 23. Bölüm Oktan Erdikmen
28 Temmuz 2022 Perşembe

Çiftçi eylemleri sürüyor

Hollanda’da hükûmetin çevre politikasını protesto eden çiftçiler, aşırı sağcıların da desteğiyle eylem yapmaya devam ediyor. 

Çiftçi eylemleri sürüyor

Azot emisyonunu azaltmaya yönelik hükümet politikalarının tarım ve hayvancılık sektörüne vereceği zarardan endişe eden çiftçiler, temmuzun başından beri çok sayıda yol kapatma ve liman bloke etme eylemi yaptı, süpermarket gıda dağıtım merkezlerinin önünü kapatarak zincir marketlerin tedarik zincirini durma noktasına getirdi. Çiftçiler, bugün de ülkenin çok sayıda otoyolunda yol kapatma eylemi gerçekleştirdi, trafik büyük ölçüde aksadı.

Ulaşım Bakanlığı, bugünkü protestoların araç sürücüleri için ‘can güvenliğini tehlikeye atan’ durumlara yol açtığını açıkladı. A32 otoyoluna yerleştirilen saman balyaları, bir arabanın kaza yapmasına sebep oldu. Tarım Bakanlığı da, protestonun sadece yasal çerçeveler içinde yapılırsa bir hak olduğunu belirtti. 

Geri Dön 28 Temmuz 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN