Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da grev haftası başladı - 26 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
09 Eylül 2022 Cuma

CDU’lu Spahn’dan nükleer santrallerin açılmamasına sert tepki

CDU/CSU Meclis Grup Başkan Yardımcısı Jens Spahn, Federal Meclis’teki bütçe görüşmelerinde 16 yıllık başarısız enerji politikası eleştirilerine sert yanıt verdi.

CDU’lu Spahn, “Her kilovatsaat önemliyse, burada Almanya'da mümkün olan her tür enerji üretimini kullanması da önemli. Mevcut durumda biyogaz ve kömürün yanısıra nükleer enerjiye ek olarak her tür enerji üretiminin kullanılması gerekiyor” dedi. Doğalgaz katkı payına ilişkin de konuşan Spahn, “Bu kaos vergisini durdurun! Bu saçmalığı durdurun!” diye konuştu.

Habeck'in 2 nükleer santrali her gün değil, yalnızca acil durum rezervi olarak kullanma kararını da eleştiren Spahn, “Habeck, kaosu mükemmelleştirdi. Aileler, esnaf, huzurevleri artık elektrik faturalarını ödeyemedikleri için her gün stres testi yapıyor” dedi.

Geri Dön 09 Eylül 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN