Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da ev alanlara yeni destek - 22 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Almanya’da zorunlu askerlik geri gelir mi? Oktan Erdikmen’le haftanın yorumu
21 Haziran 2022 Salı

Brüksel Havalimanı’nda grev

Belçika’da Brüksel Havalimanı çalışanları greve gitti. Çalışanlar, şartların iyileştirilmesini ve ücretlerin artırılmasını talep etti.

Belçika’da Brüksel Havalimanı çalışanları, çalışma şartlarının iyileştirilmesi ve ücretlerin artırılması talebiyle dün greve gitti. Havalimanından kalan uçuşların tamamı iptal oldu, sadece gelen yolculara ve kargolara hizmet verildi. 

Bugün, ülkedeki toplu taşıma çalışanlarının büyük kısmı da greve gitti, ülke genelinde metro, tramvay ve otobüs seferlerinde aksaklıklar yaşandı.

Belçika’da enflasyon, yüzde 9 ile son 40 yılın zirvesinde. Çalışanlar, maaşlarının enflasyona endekslenmesini, yanı aslında alım güçlerinin sabit kalmasını istiyor. İşverenler ise buna yanaşmıyor, en fazla bir defaya mahsus ikramiye ödemeyi teklif ediyorlar. 

Geri Dön 21 Haziran 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN