Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da ev alanlara yeni destek - 22 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
13 Nisan 2022 Çarşamba

Boris Johnson istifa etmeyi reddediyor

Koronavirüs kısıtlamalarında parti verdiği için ceza alan İngiltere Başbakanı Boris Johnson istifa çağrılarını reddetti.

Boris Johnson istifa etmeyi reddediyor

Londra Emniyet Müdürlüğü, İngiltere Başbakanı Boris Johnson’un koronavirüs kısıtlamaları sürecinde evinde parti verdiği için para cezasına çarptırıldığını açıklamıştı. Bu olay İngiltere tarihine geçti çünkü Johnson, başbakanlık görevi sırasında yasaları çiğnediği için ceza alan ilk İngiltere Başbakanı oldu.

Bunun üzerine kendi partisinin milletvekilleri dahil birçok siyasetçi Boris Johnson’u istifaya çağırdı. İşçi Partisi, başbakanı halka yalan söylemekle suçladı.

Ne var ki Johnson istifa çağrılarını kabul etmedi. Görevlerini yerine getirmeye odaklandığını söyleyen Johnson, daha fazla sorumluluk bilinciyle hareket etmesi gerektiğinin farkında olduğunu belirtti.

Geri Dön 13 Nisan 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN