Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Skandal: Ruslar Alman ordusunu dinlemiş - Haftanın Yorumu 23. Bölüm Oktan Erdikmen
25 Ağustos 2022 Perşembe

Benzinde indirim bitmeden fiyatlar yükseldi

Akaryakıtta uygulanan vergi indirimi 1 Eylül itibarıyla sona erecek. Ancak indirim bitmeden fiyatlar yükselmeye başladı bile.

Benzinde indirim bitmeden fiyatlar yükseldi

Almanya’da yaz boyunca uygulanan akaryakıttaki vergi indirimi 1 Eylül itibarıyla sona eriyor. Ne var ki henüz indirim bitmeden benzin ve dizel fiyatları yükselmeye başladı bile. ADAC, konuya ilişkin yaptığı açıklamada E10 süper benzinin pazartesi günü 1,717 avrodan 1,730 avroya; dizelin ise 1,964 avrodan 1,974 avroya yükseldiğini aktardı.

Ülke genelindeki fiyat farklılıklarına da dikkat çeken ADAC, Ren Nehri’ndeki su seviyesinin düşmesiyle birlikte artan nakliye maliyetlerinin ülkenin güneyinde yaşayanların, kuzeyde yaşayanlara nazaran daha pahalı benzin almak zorunda bıraktığını söyledi.

En pahalı benzin ve dizelin sabah saat 7’de olduğunu hatrılatan ADAC yetkilileri sürücülere 20.00 ile 22.00 arasında depolarını doldurmalarını tavsiye etti.

Öte yandan eylül ayında da benzine 35 sent, dizele 17 sent zam gelmesi bekleniyor.

Geri Dön 25 Ağustos 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN