Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da ev alanlara yeni destek - 22 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
06 Mayıs 2022 Cuma

Belçika’da çoğunluk ekonomik etkilere rağmen Rusya’ya yaptırımları destekliyor

Yapılan son ankete göre Belçikalıların yüzde 70’i ekonomiye olumsuz etkilerine karşın Rusya’ya yönelik yaptırımları desteklediğini beyan etti.

Rusya’ya uygulanan yaptırımlar nedeniyle Avrupa’nın tamamında olduğu gibi Belçika’da da enerji başta olmak üzere her şeyin fiyatı artıyor. Buna karşın Brüksel ve Anvers üniversiteleri bir anket yaptı. Ankete göre halkın yüzde 70’i kendilerine ekonomik etkileri kötü olsa da Rusya’ya yönelik yaptırımları ve Ukrayna’ya yardım gönderilmesini destekliyor.

Belçikalıların yarısı, Rus gazının tamamen boykot edilmesinden yana. Her üç kişiden biri ise gerilimin tırmanacağını ve Rusya’nın nükleer saldırıda bulunacağını tahmin ediyor.

Geri Dön 06 Mayıs 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN