Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni grev dalgası başladı - 4 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Skandal: Ruslar Alman ordusunu dinlemiş - Haftanın Yorumu 23. Bölüm Oktan Erdikmen
09 Haziran 2022 Perşembe

Avrupa'da koronavirüs vakaları artıyor

Hollanda ve Belçika’da uzun zaman sonra koronavirüs vakaları yeniden yükselişe geçti. Hollanda’da günlük vaka geçen haftaya göre yüzde 33, Belçika’da ise yüzde 21 daha fazla.

Hollanda’da vaka sayıları, mart başından bu yana ilk defa artışa geçti. Günlük vaka ortalaması bine yaklaştı, geçen haftaya göre yüzde 33 daha fazla. Belçika’da da haftalar sonra ilk defa artış görüldü. Vaka sayıları geçen haftaya göre yüzde 21 arttı. Hastaneye kaldırılanların sayısı ise düşmeye devam ediyor.

Vaka artışları sadece Hollanda ve Belçika’da görülmüyor. İsviçre’de de vakalar geçen haftaya göre yüzde 53 yükseldi. Almanya’da ise geçen haftanın aynı gününe nazaran 30 bin daha fazla vaka tespit edildi.

Geri Dön 09 Haziran 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN