Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
27 Ağustos 2022 Cumartesi

Avro dolar karşısında eriyor: Fiyatlara yansıyacak

Avro, dolar karşısında değer kaybetti. Bu kaybın Avrupa’da fiyatları yukarı çekmesi bekleniyor.

Avro dolar karşısında eriyor: Fiyatlara yansıyacak

Uzmanlar hammaddelerin dolar üzerinden işlem gördüğüne dikkat çekerek Avrupa’da üretim yapan şirketlerin daha yüksek maliyetlerle hammadde alacağını söyledi. 

Salgın, savaş ve enflasyonla birlikte doların da değer kazanması yurt dışından hammadde alan Alman sanayicileri olumsuz etkiledi. Bunun da hâliyle fiyatlara yansıması bekleniyor.

Leipzig Üniversitesi’nden Prof. Dr. Schnabl Bild’e yaptığı açıklamada, "Bu, gelecekte Almanlar için her şey daha pahalı olacak anlamına geliyor. Doların değer kazanması, Avrupa’da doğrudan bir refah kaybıyla sonuçlanacak” diye konuştu.

Geri Dön 27 Ağustos 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN