Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yo-yo yazı geliyor - 21 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
04 Mayıs 2022 Çarşamba

Adalet Bakanlığı: Mülteci başvurularını idare etmek için bütçe yetersiz

Hollanda Adalet Bakanlığı, ülkenin Göç Servisi’nin (IND) bütçesinin mülteci başvurularını idare etmek için yetersiz olduğunu söyledi.

Adalet Bakanlığı: Mülteci başvurularını idare etmek için bütçe yetersiz

Raporda IND’nin hem bütçesinin hem de personel sayısının yetersiz olduğuna dikkat çekilerek, "Bu durumda IND personelinin göçmenlerin Hollanda’da kalıp kalamayacağı konusunda eksik bilgilere dayanarak subjektif kararlar alma riskini artırıyor" denildi.

Nisan ayında hükûmet göçmen davalarıyla ilgilenilmesi için özel bir ekip oluşturdu. Ekip 15 bin 300 davaya bakacaktı ancak şimdiye kadar bu davaların 4 binine bakılabildi. Söz konusu özel ekip ülkeye 1 Nisan’dan önce gelen göçmenlerle ilgili görevlendirildi. Yeni gelen göçmenler ise normal prosedürlere tabi tutulacak. Bu durumun yeni gelenlerin muhtemelen 1 Nisan’dan önce gelenlerden daha erken inceleneceği anlamına geleceği belirtiliyor.

Geri Dön 04 Mayıs 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN