Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni varyant ve sivrisinek salgını - 16 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
12 Eylül 2023 Salı

Yeni bir Covid varyantı yaşlı bakımevini vurdu

İngiltere'de sağlık yetkilileri, Norfolk'taki bir yaşlı bakımevinde ortaya çıkan yeni bir korona salgınının nedeninin BA.2.86 adlı yeni bir varyant olduğunu açıkladı.

Şu ana kadar 34 BA.2.86 vakası tespit edildi, bunlardan 28'i aynı bakımevinde yaşayan kişilerdir ve bu varyantın ölüme yol açmadığı belirtiliyor.

İngiltere Sağlık Güvenliği Kurumu, bu yeni varyantın ilk vakasının 18 Ağustos'ta tespit edildiğini ve şu an için daha fazla bilgi gerektiğini, varyantın ne kadar tehlikeli olduğunu belirlemek için erken olduğunu açıkladı.

Şu anda bu varyant "endişe verici" kategorisine dahil edilmemiş olsa da yetkililer, özellikle sonbaharda destekleyici aşı olması gereken kişilere bu aşıyı almaları için çağrı yapıyorlar. İlerleyen haftalarda İngiltere'de 65 yaş ve üzeri kişilere destekleyici aşıların sunulacağı açıklandı.

Hükûmet, yeni varyant nedeniyle aşılama sezonunun planlandığından daha erken başlayacağını duyurmuştu.

Geri Dön 12 Eylül 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN