Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
13 Mart 2024 Çarşamba

Tüp bebek merkezinin lisansı askıya alındı

İngiltere’de, tüp bebek hizmeti veren bir kliniğin lisansının, embriyo kayıpları ve dondurma işlemlerinde yapılan hatalar nedeniyle askıya alındığı duyuruldu.

Tüp bebek merkezinin lisansı askıya alındı

Homerton Doğurganlık Merkezi isimli kliniğin lisansının 3 ayrı hata nedeniyle geçici olarak iptal edildiği bildirildi. Raporda, hatalara hangi işlemlerin yol açtığı konusunda bir veri elde edilemediği dikkat çekti. Bu kurumdan hizmet alan kişilere ise özür mektubu gönderildi. 

ABD’nin Alabama eyaletinde de benzer bir olay yaşanmıştı. Dondurulan embriyolarını kaybeden aileler, bir tüp bebek merkezine dava açmıştı. Eyalet Mahkemesi ailelerin haklı olduğunu bildirerek, emsal bir karara imza atmış, embriyoların çocuk sayılabileceğine hükmetmişti.

Geri Dön 13 Mart 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN