Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
12 Eylül 2023 Salı

Sunak'tan Çin'e: Demokrasimize müdahale kabul edilemez

İngiltere Başbakanı Rishi Sunak, Hindistan'daki G20 zirvesinde Çin Başbakanı Li Çiang ile görüştü. Sunak, Pekin'in Londra demokrasisine olası müdahalesinden duyduğu kaygıyı dile getirdi.

İngiltere Başbakanı Rishi Sunak, Hindistan'daki G20 zirvesinde Çin Başbakanı Li Çiang ile yaptığı görüşmede, Pekin'in Londra'nın parlamenter demokrasisine herhangi bir müdahalesi olasılığına dair kaygılarını dile getirdi.

İddialara göre, Çin adına casusluk yaptığı şüphesiyle tutuklanan iki kişi hakkındaki soruşturma hâlâ devam ediyor. Bu konuda fazla ayrıntı veremeyen Sunak, gazetecilere Başbakan Li'ye 'parlamenter demokrasimize herhangi bir müdahalenin kesinlikle kabul edilemez' olduğunu ilettiğini belirtti. Sunday Times ise, tutuklanan kişilerden birinin İngiliz parlamentosunda çalışan bir araştırmacı olduğunu rapor etti.

Geri Dön 12 Eylül 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN