Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da grev haftası başladı - 26 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
01 Ağustos 2023 Salı

Sığınmacılar için çadır kampları

İngiliz hükûmeti, yasa dışı yollarla ülkeye gelen mültecilerin konaklaması için çadır kampları kurulacağını duyurdu.

Sığınmacılara karşı tartışmalı politikalarıyla eleştirilen hükûmetin bu son adımı, insan hakları örgütleri tarafından ‘skandal’ ve ‘acımasızca’ olarak nitelendi. 

The Times gazetesinin aktardığı habere göre; sığınmacıların yıllık otel masrafının 2,3 milyar sterlini geçtiğini belirten İngiliz hükûmeti, hem kaçak göçü engellemek, hem de sığınmacıların barınma maliyetini düşürmek için çadır kampları kurmaya karar verdi. 

Plana göre, yeni gelen sığınmacılar, terkedilmiş askeri kamp ve nehir kenarlarında kurulacak kamplara yerleştirilecek. Önümüzdeki haftalarda kurulacak çadırlara, ilk etapta yaklaşık 2 bin mültecinin yerleştirilmesi planlanıyor. 

Geri Dön 01 Ağustos 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN