Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da ev alanlara yeni destek - 22 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
21 Ocak 2023 Cumartesi

Rishi Sunak ceza alacak mı?

Sosyal medyada paylaştığı videoda emniyet kemeri takmadan yolculuk yapan Başbakan Rishi Sunak’ın ceza alıp almayacağı merak ediliyor.

Rishi Sunak ceza alacak mı?

İngiltere Başbakanı Rishi Sunak’ın resmi sosyal medya hesabında yayımladığı bir videoda, hareket halindeki otomobilin yolcu koltuğunda olmasına rağmen emniyet kemeri takmadığı tespit edildi. Polis, görüntülerle ilgili inceleme başlatıldığını açıkladı. Normalde, İngiltere’de emniyet kemeri takmayanlara 500 sterline kadar para cezası veriliyor. Ancak Sunak’a ceza verilip verilmeyeceği belli değil. Başbakan, tepki çeken davranışıyla ilgili özür diledi ve hatasını tamamen kabul ettiğini açıkladı. 

Muhalefet ise Başbakan’ın bu hatasını eleştirmekte gecikmedi: Liberal Demokrat Parti, “Başbakan jetlerle uçmaya öyle alışmış ki arabada emniyet kemeri takmayı unutmuş” açıklamasında bulundu. Ana muhalefetteki İşçi Partisi ise “Rishi Sunak yönetemiyor; emniyet kemerini de, tren hizmetlerini de, ekonomiyi de, ülkeyi de…” ifadelerini kullandı. 

Geri Dön 21 Ocak 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN