Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
06 Ekim 2022 Perşembe

Liz Truss söz verdi

İngiltere Başbakanı Liz Truss, bugün Muhafazakar Parti konferansında yaptığı konuşmada, ülkesinin fırtınalı günleri atlatmasını sağlayanını taahhüt etti.

Liz Truss söz verdi

Ukrayna’daki savaşın yol açtığı küresel kriz nedeniyle zor günler yaşandığını dile getiren Başbakan, "Bizi bir ulus olarak daha güçlü bir temele oturtmaya kararlıyım" dedi. 

Yeni hükûmetin en yüksek vergi dilimini kaldırma planı, gelen sert tepkilerin ardından iptal edilmişti. Ancak Truss, bunun dışındaki vergi kesintisi planlarına sadık kalınacağını dile getirdi. Vergi indiriminin hem ahlaki hem de ekonomik açıdan doğru olduğunu savunan Başbakan, "İnsanların kazandığı paranın daha fazlasını ellerinde tutmasına izin vererek onları daha fazla çalışmak için motive edebiliriz" dedi.

Geri Dön 06 Ekim 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN