Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da ev alanlara yeni destek - 22 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
09 Kasım 2023 Perşembe

İtalya, İngiltere'nin desteği kesmek istediği bebeğe kucak açtı

İngiltere Yüksek Mahkemesi'nin, tedavisi olmadığı için yaşam desteğini kesme yönünde karar verdiği 8 aylık bebeğe, İtalya süresiz vatandaşlık verdi.

İngiltere Yüksek Mahkemesi, tedavisi olmayan bir hastalığa sahip 8 aylık bebek Indi Gregory’nin yaşam desteğinin kesilebileceği yönünde bir karara imza atmıştı. Karar, İtalya hükûmetini harekete geçirdi, bebeğe süresiz vatandaşlık verildi. Hükûmet yetkilileri, bebeğe sağlanan yaşam desteğinin, Vatikan’da bir hastanede verilmeye devam edilebileceğini duyurdu. 

Indi Gregory isimli bebek nadir görülen mitokondriyal bir hastalık nedeniyle doğumundan beri yaşam destek ünitelerine bağlı olarak hayatta kalıyordu. İngiliz yargısı, geçtiğimiz ay, bebeğin iyileşme imkanı olmadığını belirterek, doktorların yaşam desteğini durdurabileceğine hükmetmişti.

Geri Dön 09 Kasım 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN