Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da grev haftası başladı - 26 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
02 Temmuz 2023 Pazar

İngiltere’de bu hafta neler yaşandı?

İngiltere'nin gündeminde bu hafta din adamlarının zam talebi, enflasyon ve hemşire grevi vardı. İşte bu hafta yaşananlar...

İngiltere’de bu hafta neler yaşandı?

İngiltere’de artan yaşam maliyetleri nedeniyle zam talep eden birçok farklı meslekten çalışana din adamları da eklendi. İngiltere Kilisesi’nin yaklaşık 500 yıllık tarihinde din adamları ilk kez resmi olarak zam talebinde bulundu.

Wikileaks skandalının ardından isimleri ön plana çıkan Julian Assange, Chelsea Manning ve Edward Snowden'ın heykelleri İngiltere Parlamento binasının önüne dikildi.

Başbakan Rishi Sunak, enflasyonu düşürmenin kolay olmayacağını ve zaman alacağını açıkladı, yine de enflasyonu 2023 sonuna kadar yüzde 5’in altına düşürme vaadini tekrarladı. 

Hemşireleri temsil eden Royal College of Nursing sendikasında, grev eylemlerinin devamına ilişkin oylama yapıldı. Seçmenlerin çoğu grevlerin devam etmesi yönünde oy kullandı, ancak oylamaya yeterli katılım sağlanamadığı için grevler sona erecek.

Başbakan Sunak, hükûmetin sığınmacıları Ruanda’ya gönderme planının yasa dışı bulan mahkeme kararına itiraz edeceklerini duyurdu.

Geri Dön 02 Temmuz 2023 Pazar Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN