Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
21 Mayıs 2023 Pazar

İngiltere'de bu hafta neler yaşandı?

İngiltere'nin gündeminde bu hafta Rusya'ya yönelik yeni yaptırımlar vardı. İşte bu hafta yaşananlar...

İngiltere'de bu hafta neler yaşandı?

İngiltere hükûmeti, Rusya’ya yönelik, elmas ve metal endüstrisini hedef alan yeni yaptırım paketini duyurdu. Başbakan Rishi Sunak, ayrıca Ukrayna’ya askeri yardımların iki katına çıkarılacağını taahhüt etti. 

Binlerce kişinin yerine yapay zeka istihdam edilecek

İngiliz telekomünikasyon devi BT, büyük bölümü İngiltere’deki çalışanlarından olmak üzere 55 bin kişiyi 2030 yılına kadar işten çıkarmayı planlıyor. İşten çıkarılan personelin bir kısmının yerini yapay zeka alacak. 

Kuş gribi alarmı

Birleşik Krallık Sağlık Güvenliği Ajansı, kümes hayvanı çiftliğinde çalışan iki kişide kuş gribi tespit edildiğini duyurdu. Yetkililer, virüsün insandan insana yayıldığına dair bir bulgu olmadığını belirtti. 

Bir ayda 556 bin iş günü kaybı

Ücretlerin enflasyonla orantılı biçimde artırılması ve çalışma koşullarının iyileştirilmesi talepleriyle yapılan grevler nedeniyle mart ayında toplam 556 bin iş günü kaybı yaşandığı açıklandı. 

Geri Dön 21 Mayıs 2023 Pazar Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN