Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da grev haftası başladı - 26 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
11 Mart 2023 Cumartesi

İngiltere ve Fransa, mültecilere karşı işbirliği için anlaştı

İngiltere Başbakanı Rishi Sunak, Paris’te düzenlenen zirvede Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile bir araya geldi. Sunak, Manş Denizi’ni geçerek ülkeye giren göçmenlerle mücadelede Fransa ile işbirliği yapılacağını, İngiltere hükümetinin bunun için Fransa’ya önümüzdeki 3 yıl içinde 541 milyon avro ödeme yapacağını duyurdu. 

İngiltere hükümeti tarafından bu hafta parlamentoya sunulan tartışmalı yasa tasarısına göre, ülkeye yasadışı yollardan giren göçmenlerin iltica talebinde bulunması yasaklanacak. Yasa dışı göçmenler, hızlıca gözaltına alınıp sınır dışı edilecek. 

Sunak, yasa dışı göçmenlerle mücadelede Fransa-İngiltere işbirliğinin artırılacağını ve İngiltere’nin Fransa’da göçmenler için yeni bir gözaltı merkezi kuracağını açıkladı. Ayrıca, Fransa’nın Manş Denizi kıyısındaki sahillerinde devriye gezmek üzere 500 yeni memur görevlendirilecek. 

Geri Dön 11 Mart 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN