Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da ev alanlara yeni destek - 22 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
11 Kasım 2023 Cumartesi

İçişleri Bakanı Braverman, Londra polisini 'çifte standartla' suçladı

İngiltere İçişleri Bakanı Suella Bravermen'in kaleme aldığı ve Filistin yanlısı gösterileri 'nefret yürüyüşü' olarak nitelendirdiği makale gerginliğe neden oldu.

İçişleri Bakanı Braverman, Londra polisini 'çifte standartla' suçladı

İngiltere’de, Filistin yanlısı gösteriler Başbakan Rishi Sunak ile İçişleri Bakanı Suella Braverman arasında gerginliğe neden oldu. Bravermen, Times gazetesi için kaleme aldığı bir makalede Londra polisini taraf tutmakla suçlarken, Başbakanlık metnin, üzerinde fikir birliğine varılmış bir içerik olmadığını duyurdu. Bakan Braverman, söz konusu makalesinde  Filistin yanlısı gösterileri, 'nefret yürüyüşleri' olarak nitelendirmişti. 

Braverman, Londra'da 11 Kasım'da yapılması planlanan Filistin yanlısı gösterilerin de iptal edilmesi çağrısında bulundu. 

Geri Dön 11 Kasım 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN