Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

EURO 2024 başladı: Almanya'da kırmızı alarm - 14 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya sabırlı olmayı öğretti: 100'den fazla işe başvurdum, yılmadım - Yeni Gelenler: Burak Nemutlu
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
13 Ocak 2024 Cumartesi

Brexit'in maliyeti 140 milyar sterlin

İngiltere'nin başkenti Londra’nın Belediye Başkanı Sadiq Khan, Brexit’in ülke ekonomisine etkisine ilişkin bir rapor sundu.

Brexit'in maliyeti 140 milyar sterlin

Khan, İngiltere’nin Avrupa Birliği’nden (AB) ayrılmasının ardından ülke ekonomisinin yüzde 6 oranında küçüldüğüne, 2023’teki zararın 140 milyar sterlin olduğuna dikkat çekti. Brexit'e karşı oy kullanan muhalefetteki İşçi Partisi üyesi Khan, 2035 yılına kadar ülke ekonomisinin kayıplar nedeniyle yüzde 10 küçülebileceğini savundu, “Brexit’in işe yaramadığı ortada, yaşam pahalılığı artıyor, ülke ekonomisi çöküyor” dedi.

İngiltere, Haziran 2016’da yapılan referandumla, Avrupa Birliği'nden ayrılmaya karar vermiş, Ocak 2020’de ise resmi olarak ayrıldığını duyurmuştu.

Geri Dön 13 Ocak 2024 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN