Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Skandal: Ruslar Alman ordusunu dinlemiş - Haftanın Yorumu 23. Bölüm Oktan Erdikmen
22 Eylül 2023 Cuma

Benzinli ve dizel araç yasağı 2035 yılına ertelendi

İngiltere Başbakanı Rishi Sunak, 2030’da başlaması planlanan benzinli ve dizel motora sahip yeni otomobillerin satışına yönelik yasağın 5 yıl ertelendiğini duyurdu. 

Sunak, sıfır emisyon hedefine ulaşırken insanların üzerindeki yükün de hafifletilmesi gerektiğini ifade etti. Sunak buna ek olarak, evlerde enerji verimliliği sağlanmasına yönelik devlet yardımlarının da süreceğini bildirdi. 

Demokrasilerde tartışma kültürü olduğunu belirten Sunak, insanları değişiklik yapmaya zorlamanın doğru olmadığını savundu, "Hedefimize ulaşırken yüksek maliyetlerle karşı karşı kalan insanları göz ardı edemeyiz" dedi. 

Bir önceki hükûmetin iklim politikalarını eleştiren Sunak, "Halkın desteğini almadan, hızlı bir şekilde hazırlanan politikaları değiştirmek zorundaydık" diye konuştu.

Geri Dön 22 Eylül 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN