Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Türkiye'ye telefon götürmede yeni karar - 24 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
27 Mart 2024 Çarşamba

ABD ve İngiltere’den siber suçlara karışan Çinlilere yaptırım

Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere, siber suçlara karıştığından şüphelenilen Çinli kişi ve şirketlere yaptırım kararı aldı.

Reuters’ın haberine göre, söz konusu kararın, aralarında milletvekilleri, akademisyenler ve gazeteciler bulunan milyonlarca kişi tarafından yapılan suç duyuruları üzerine alındığı bildirildi. Gelişmiş Kalıcı Tehdit Grubu 31 olarak tanımlanan siber korsanların, Çin Devlet Güvenlik Bakanlığı'nın bir kolu olabileceği ileri sürüldü. Korsanların hedefinde, İngiliz milletvekilleri, seçim komisyonu ve ABD Senatörleri olduğu açıklandı. 

Çinli diplomatlar ise iddiaları 'uydurma ve kötü niyetli' olarak nitelendirdi ve ciddiye alınacak bir kanıt olmadığı belirtildi.

Geri Dön 27 Mart 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN