Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da ev alanlara yeni destek - 22 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
29 Ağustos 2023 Salı

20 bin demir yolu işçisi grevde

İngiltere'de 14 farklı demir yolu şirketinde çalışan 20 bin işçi yeniden greve çıktı. Tren seferleri aksayacak.

20 bin demir yolu işçisi grevde

İngiltere'de demir yolu işçiler, son iki yıldır aralıklarla grevler düzenliyor. İşçiler tekrar greve çıktı. Ülke genelinde 14 farklı demir yolu şirketinde yaklaşık 20 bin çalışan greve katılıyor. Demir yolu sendikası, yeni bir ücret anlaşması sağlanana kadar grevlerin devam edeceğini duyurdu.

Ulaştırma Bakanlığı, demir yolu işçilerinin 'adil ve makul' ücret tekliflerini kabul ettiğini belirterek, sendika liderlerini ve üyelerini süreci çıkmaza sürüklemekle suçladı. Bakanlık ayrıca, grev tarihlerinin bilinçli olarak spor etkinlikleri, festivaller ve yaz tatilleri gibi dönemlere denk getirildiğini iddia etti. Sendika ise hükûmetin anlaşmazlığı çözme konusunda ciddi olmadığını söyledi.

Grev süresince normal tren seferlerinin yaklaşık yarısı düzenlenirken, bazı bölgelerde seferler daha erken saatte sona eriyor.

Geri Dön 29 Ağustos 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN