Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
03 Ağustos 2023 Perşembe

Yüzlerce gönüllü sahilleri temizlemek için buluşuyor

Hollanda’da her yıl gönüllülerin sahilleri temizlemek için bir araya geldiği geleneksel çöp toplama etkinliği başladı. Yüzlerce gönüllü, iki hafta boyunca Hollanda sahillerindeki çöpleri toplayacak. 

1 Ağustos’ta başlayan ve 15 Ağustos’a kadar devam edecek etkinlik, bir doğayı koruma organizasyonu olan Kuzey Denizi Vakfı tarafından organize ediliyor. Hollanda kıyılarının en kuzey ve en güney noktalarından temizliğe başlayan gönüllüler, her gün birkaç kilometrelik sahil alanını temizleyecek, ve 15 Ağustos’ta ortada buluşacak. 

Geçen seneki etkinlikte, gönüllüler 4 bin kiloyu aşkın çöp ve 90 bine yakın sigara izmariti toplamıştı. Kampanyanın 2013 yılında başlamasından bu yana ise toplam 103 bin kilodan fazla atık temizlendi. 

Geri Dön 03 Ağustos 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN