Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Skandal: Ruslar Alman ordusunu dinlemiş - Haftanın Yorumu 23. Bölüm Oktan Erdikmen
28 Temmuz 2023 Cuma

Yoğun trafik bekleniyor

Hollandalı seyahat derneği ANWB, özellikle Hollanda, Avusturya, Belçika, Almanya ve Fransa’daki sürücüleri, hafta sonu yollarda yaşanabilecek yoğun trafiğe karşı uyardı. 

Dernek, önümüzdeki hafta sonunun, bu yazın trafik açısından en yoğun hafta sonlarından biri olmasını bekliyor. Özellikle cumartesi günü 08.00-14.00 saatleri arasında aşırı yoğunluk bekleniyor. Yetkililer, bu saatlerde yollarda olacak sürücülerin yaşanabilecek gecikmeleri hesaba katmasını tavsiye ediyor. 

Yetkililer, ayrıca tatil için arabayla yurt dışına gidecek Hollandalı sürücüleri, birçok ülkede trafik kurallarında yapılan değişiklikler konusunda uyardı. Yola çıkmadan önce, gidilecek ülkede araçta bulundurulması zorunlu olan ekipmanlar gibi güncel trafik kurallarının kontrol edilmesi tavsiye edildi. 

Geri Dön 28 Temmuz 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN